Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 16/08/2018

Uzsāks Centralizētas prokuratūru ēkas pārbūvi Aspazijas bulvārī 7

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) uzsāks Centralizētās prokuratūru ēkas Aspazijas bulvārī 7 pārbūvi, ko atzīmēja ar svinīgu pasākumu šā gada 16.augustā.

Lasīt vairāk
Publicēts 09/08/2018

Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu pret valsts amatpersonu par nepatiesu ziņu norādīšanu deklarācijā par mantu un citiem ienākumiem lielā apmērā

2018.gada 31.jūlijā Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā apsūdzēta viena persona par nepatiesu ziņu norādīšanu likumā noteiktajā mantiska rakstura deklarācijā par mantu un citiem ienākumiem lielā apmērā.

Lasīt vairāk
Publicēts 06/08/2018

Vispārējo un juridisko zināšanu pārbaudījuma (otrā kārta) rezultāti

Vispārējo un juridisko zināšanu pārbaudījuma (otrā kārta) rezultāti šeit

Pretendenti, kuri sekmīgi nokārtojuši pārbaudījuma otro kārtu, aicināti iesniegt Ģenerālprokuratūrā (Kalpaka bulv. 6, Rīgā, 109. kabinetā) Prokurora amata kandidātu atlases nolikuma 10. punktā minētos dokumentus.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA