Latvijas Republikas Prokuratūra

Teksta izmērs

  • 100%
  • 150%
  • 200%

Kontrasts

Aktualitātes

Publicēts 12/09/2013

Norisināsies Baltijas jūras valstu prokuroru tīkla ikgadējā konference

Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūra sadarbībā ar valsts akciju sabiedrību „Latvijas Valsts meži” šī gada 19. – 20. septembrī organizē Baltijas jūras valstu prokuroru tīkla (ENPRO) ikgadējo konferenci. Minētā organizācija, kurā ietilpst Baltijas jūras reģiona valstu prokuratūras, veicina valstu tiesībsargājošo iestāžu darbinieku profesionālās pieredzes apmaiņu, normatīvā regulējuma, aktuālo krimināllietu izpēti un analīzi, kā arī risina citus jautājumus, kuri saistīti ar dabas vides aizsardzību šajā organizācijā ietilpstošajās dalībvalstīs.

ENPRO vienlaicīgi sadarbojas ar tādām dabas vides aizsardzības organizācijām kā Baltijas jūras vides aizsardzības komisiju, kura strādā, lai aizsargātu Baltijas jūras vidi no piesārņojumiem un Baltijas jūras valstu padomi, kas ir politisks forums Baltijas jūras valstu reģionālai sadarbībai vides aizsardzības jautājumos.

Atbilstoši ENPRO izvirzītajām aktualitātēm šī gada 19. – 20. septembra konferencē tiks aplūkotas tēmas par dabas vides aizsardzību, tajā skaitā ūdeņu aizsardzību Latvijas Republikā, īpašu uzmanību pievēršot Baltijas jūras un tai piegulošo mežu faunas un floras aizsardzībai. Konferencē piedalīsies prokurori no Polijas, Dānijas, Vācijas, Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas un Somijas.

Tāpat ENPRO konferencē ar prezentāciju par Eirojusta lomu, padarīto, veicamajiem uzdevumiem un iespējamo turpmāko sadarbību ar ENPRO dabas vides aizsardzības jautājumos uzstāsies Zviedrijas nacionālais pārstāvis Eirojustā Leifs Gorts.

Konferences atklātā daļa norisināsies šī gada 19.septembrī Tukuma novadā, Tumes pagastā, Jaunmoku pilī.

 

 

 

 

Aiga Šēnberga
Latvijas Republikas Prokuratūras
Ģenerālprokuratūras
Preses sekretāre
Adrese: Kalpaka bulvāris 6, Rīga, LV-1801
Tālrunis: 67044444, 27044444
e-pasts: Aiga.Senberga@lrp.gov.lv

Atpakaļ

INFORMĀCIJA