Latvijas Republikas Prokuratūra

Paziņojumi presei

Publicēts 12/11/2015

Prokuratūra tiesai nodod krimināllietu par divu personu slepkavību

Prokuratūra iepriekš sniegusi informāciju, ka apsūdzība celta astoņpadsmit gadus vecam vīrietim, par to, ka viņš pērnā gada 6. decembrī un 18. decembrī Ķīpsalas mikrorajonā izdarīja divu sieviešu slepkavību.

Saskaņā ar lēmumu par personas saukšanu pie kriminālatbildības, apsūdzētais vīrietis uzbruka cietušajām, pielietoja fizisku vardarbību, cietušās žņaudzot un vairākkārt sitot ar koka nūju pa dzīvībai svarīgām ķermeņa daļā, kā arī ņirgājās par saviem upuriem slepkavību izdarīšanas laikā.

Pēc pielietotās vardarbības, apsūdzētais pārmeklēja noslepkavotās sievietes. Pērnā gada 6. decembrī apsūdzētajam nolaupīt mantu apsūdzētajam neizdevās, jo cietušajai tās nebija, bet 18. decembrī apsūdzētais no otras cietušās sievietes somas nolaupīja mobilo telefonu un naudu 5 eiro, kā arī personas apliecinošu dokumentu.

Apsūdzētais vīrietis pie kriminālatbildības saukts pēc Krimināllikuma 117. panta 4., 6. punkta un Krimināllikuma 274. panta pirmās daļas.

Lieta izskatīšanai nodota Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesai.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

 

Kristīne Sutugina

Latvijas Republikas Prokuratūras
Ģenerālprokuratūras
Preses sekretāre
Adrese: Kalpaka bulvāris 6, Rīga, LV-1801
Tālrunis: 67044444, 27044444
e-pasts: Kristine.Sutugina@lrp.gov.lv

Atpakaļ

INFORMĀCIJA