Latvijas Republikas prokuratūra

Teksta izmērs

  • 100%
  • 150%
  • 200%

Kontrasts

Aktualitātes

Publicēts 11/04/2016

Prokuratūra tiesai nodod krimināllietu, kurā apsūdzēta kāda sieviete par smagu miesas bojājumu nodarīšanu savam vīram kā rezultātā iestājās viņa nāve

2016. gada 6. aprīlī Kuldīgas rajona prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu, kurā apsūdzēta kāda sieviete par to, ka  tīši nodarīja tādu miesas bojājumu, kas bīstams viņas vīra dzīvībai, kas apsūdzētās neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei.

Saskaņā ar lēmumu par kriminālprocesa nodošanu tiesai apsūdzētā persona pērnā gada 23. decembra vakarā, būdama alkohola ietekmē, atrodoties kādā dzīvoklī Kuldīgā, savstarpējā konflikta laikā, tīši, nolūkā nodarīt miesas bojājumus, ar nazi vienu reizi iedūra savam vīram vēderā.

Nodarītie miesas bojājumi pēc sava rakstura pieskaitāmi pie smagiem miesas bojājumiem, kas bīstami dzīvībai un ir tiešā cēloniskā sakarībā ar vīrieša nāves iestāšanos.

Ar savām darbībām apsūdzētā persona izdarīja noziedzīgu nodarījumu, kas paredzēts Krimināllikuma 125. panta trešajā daļā.

 

Lieta izskatīšanai nodota Kuldīgas rajona tiesai.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

 

 

Kristīne Sutugina

Latvijas Republikas Prokuratūras
Ģenerālprokuratūras
Preses sekretāre
Adrese: Kalpaka bulvāris 6, Rīga, LV-1801
Tālrunis: 67044444, 27044444
e-pasts: Kristine.Sutugina@lrp.gov.lv

Atpakaļ