Latvijas Republikas prokuratūra

Teksta izmērs

  • 100%
  • 150%
  • 200%

Kontrasts

Paziņojumi presei

Publicēts 22/01/2018

Prokuratūra tiesai nosūtījusi krimināllietu par daudzdzīvokļu mājas pagalmā nonāvētu vīrieti

2018.gada 19.janvārī Zemgales tiesas apgabala prokuratūras prokurors tiesai nosūtīja krimināllietu pret trīs personām par slepkavības izdarīšanu pastiprinošos apstākļos.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai, pie kriminālatbildības sauktas trīs, jau agrāk vairākas reizes tiesātas, personas.

Viens no apsūdzētajiem daudzdzīvokļu mājas pagalmā, piegāja pie cietušā un bez īpaša iemesla, izmantojot iepriekš izdomātu leģendu par parāda esamību, tīši ar kāju iespēra cietušajiem pa galvu. To redzot, pārējie apsūdzētie pieskrēja un turpināja sist un spārdīt cietušo, līdz viens no apsūdzētajiem sameklēja dolomīta akmeni un ar to sita cietušajam pa galvu, kurš tobrīd nekustīgs gulēja uz zemes. No gūtajiem miesas bojājumiem iestājās cietušā nāve.

Visi trīs apsūdzētie pie kriminālatbildības saukti pēc Krimināllikuma 117.panta 10 punkta un 126.panta otrās daļas 3 punkta.

Lieta izskatīšanai nodota Bauskas rajona tiesai.

 

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

 

 

 

Aiga Eiduka

Latvijas Republikas Prokuratūras
Ģenerālprokuratūras
Preses sekretāre
Tālrunis: 67044444, 27044444
e-pasts: Aiga.Eiduka@lrp.gov.lv

 

 

 

Atpakaļ