Latvijas Republikas Prokuratūra

Teksta izmērs

  • 100%
  • 150%
  • 200%

Kontrasts

Paziņojumi presei

Publicēts 21/01/2019

Prokuratūras struktūrvienības uzsāks darbu jaunās telpās Rīgā, Kalnciema ielā 14

2019.gada 21.janvārī divas prokuratūras struktūrvienības - Rīgas pilsētas Kurzemes rajona prokuratūra un Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas prokuratūra uzsāks darbu jaunās telpās, mūsdienīgā un labiekārtotā darba vidē – ēkā Rīgā, Kalnciema ielā 14.

Jaunā mājvieta atrodas apbūves aizsardzības teritorijā “Āgenskalns”. Ēka celta 1927. gadā.

Atjaunotajā ēkā no šodienas strādā 34 prokuratūras darbinieki. Pielāgojot ēku prokuratūras vajadzībām tika veikta nama pārbūve, tai skaitā pārsegumu pastiprināšana un nomaiņa, jumta nomaiņa un siltināšana, ārsienu siltināšana, kā arī fasādes atjaunošana. Tāpat notika iekštelpu pārplānošana, iekšējo un ārējo inženiertīklu izbūve un remonts, kā arī energoefektivitātes paaugstināšana ēkā un teritorijas labiekārtošana. Darbiniekiem tagad ir pieejamas moderni kabineti un plašas koplietošanas telpas – sapulču zāle, pārrunu telpa, kā arī atpūtas zona un mājīga virtuve bēniņos, liels pagalms un autostāvvietas. Ēka aprīkota ar nepieciešamajiem drošības risinājumiem.

Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas prokuratūra iepriekš bija izvietota sociālās ēkas telpās E.Smiļģa ielā, savukārt Rīgas pilsētas Kurzemes rajona prokuratūra iepriekš atradās Daugavgrīvas ielā.

 

Una Rēķe

Latvijas Republikas Prokuratūras
Ģenerālprokuratūras
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Adrese: Kalpaka bulvāris 6, Rīga, LV-1801
Tālrunis: 67044586, 27008423
e-pasts: Una.Reke@lrp.gov.lv

Atpakaļ

INFORMĀCIJA