Latvijas Republikas Prokuratūra

Teksta izmērs

  • 100%
  • 150%
  • 200%

Kontrasts

Aktualitātes

Publicēts 25/02/2020

K. Misāni nodos Latvijai kriminālvajāšanas veikšanai līdz 4.martam

Šodien, 25.februārī, Ģenerālprokuratūra saņēmusi Dānijas kompetento iestāžu sniegto informāciju, ka nolemts izdot Kristīni Misāni Latvijas Republikai kriminālvajāšanas veikšanai un faktiskajai nodošanai jānotiek līdz š.g. 4.martam.

Informācija nodota arī Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokuroram, kas veic pirmstiesas kriminālprocesu lietā, kurā K. Misāne atzīta par aizdomās turēto un viņai piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. 18.februārī viņa atzīta par aizdomās turēto par nolēmuma par aizgādības, aprūpes un saskarsmes tiesībām ar bērnu nepildīšanu, par sveša finanšu instrumenta vai maksāšanas līdzekļa nolaupīšanu, iznīcināšanu, bojāšanu vai nelikumīgu izmantošanu un dokumenta, zīmoga un spiedoga viltošanu un viltota dokumenta, zīmoga un spiedoga realizēšanu un izmantošanu, ja tas izdarīts mantkārīgā nolūkā, proti, pēc Krimināllikuma 168.panta, 193.panta otrās daļas un 275.panta otrās daļas.

Kā jau iepriekš ziņots, 18.februārī Ģenerālprokuratūra pieņēma Eiropas apcietinājuma lēmumu, kas ir pamats, lai cita dalībvalsts izdotu personu kriminālvajāšanas veikšanai vai ar brīvības atņemšanu saistīta soda izpildīšanai.

 

Laura Majevska

Latvijas Republikas Prokuratūras
Preses sekretāre
Tālr.:67044444; Mob.tālr.:27044444
E-pasts: Laura.Majevska@lrp.gov.lv

Atpakaļ

INFORMĀCIJA