Latvijas Republikas prokuratūra

Teksta izmērs

  • 100%
  • 150%
  • 200%

Kontrasts

Aktualitātes

Publicēts 04/06/2020

Vīrieti tiesās par vardarbību pret savu dzīvesbiedri un bērniem

Bauskas rajona prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu vīrieša apsūdzībā  par tīšu vidēja smaguma miesas bojājumu nodarīšanu savai dzīvesbiedrei, kā arī viņš cietsirdīgi izturējās pret saviem diviem mazgadīgajiem bērniem.
Saskaņā ar apsūdzību 2019.gada 1.decembrī apsūdzētais, atrodoties alkohola reibumā, savu bērnu klātbūtnē necenzētiem vārdiem lamājās uz savu draudzeni. Pēc tam viņš cietušajai sita ar dūrēm pa galvu un turpināja bļaut, ka viņu nositīšot. Cietušās sišanu gan pārtrauca dzīvoklī esošais ciemiņš. Sieviete apsēdās uz palodzes lai sauktu pēc palīdzības, taču apsūdzētais izgrūda viņu pa pirmā stāva logu, nodarot vidēja smaguma miesas bojājumus. Bērni redzēja, ka viņu tēvs izgrūž pa logu viņu mammu, pieskrēja pie atvērtā loga un raudādami sauca pēc mammas, tādējādi arī viņiem tika nodarītas psihiskas ciešanas.
Persona apsūdzēta pēc Krimināllikuma 126.panta otrās daļas 7.punkta un 174.panta otrās daļas.
Lieta nodota Zemgales rajona tiesai (Bauskā).
 
Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.


Laura Majevska

Latvijas Republikas Prokuratūras
Preses sekretāre
Tālr.:67044444; Mob.tālr.:27044444
E-pasts: Laura.Majevska@lrp.gov.lv

 

Atpakaļ