Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 15/08/2019

Tiesās divas personas par kukuļdošanu Valsts policijas amatpersonai

Rīgas pilsētas Centra rajona prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības sauktas divas personas par kukuļa piedāvāšanu, došanu un kukuļdošanas atbalstīšanu Valsts policijas amatpersonai.

Lasīt vairāk
Publicēts 13/08/2019

Krimināllietā par restorānos ,,TOKYO CITY” izmaksātajām ,,aplokšņu algām” tiesa apstiprina vienošanos par vainas atzīšanu un sodu

2019.gada 12.augustā Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā tika apstiprināta vienošanās par vainas atzīšanu un sodu tajā saucamajā ,,TOKYO CITY” krimināllietā par restorānos izmaksātajām ,,aplokšņu algām” uzņēmumu darbiniekiem. Abas apsūdzētās personas sodītas ar naudas sodu.

Lasīt vairāk
Publicēts 09/08/2019

IDB amatpersonu tiesās par kukuļa pieprasīšanu

Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurors Aldis Lasmanis tiesai nodevis krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības saukts Iekšējā drošības biroja vecākais inspektors par kukuļa pieprasīšanu vismaz 26 000 EUR apmērā no juridiskas personas pārstāvja.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA